SOTNING OCH VENTILATION KARLSTAD AB | ORG.NR: 556502-9120 OM OSS/KONTAKT KULINGGATAN 3, KARLSTAD | TEL: 054-21 16 36 | INFO@SOTOVENT.NU

menybild_kontakt

Kontakta oss

Sotning & Ventilation i Karlstad AB

cheap nfl jerseyscheap nfl jerseyscheap jerseyswholesale jerseyscheap yeezy boostcheap yeezy
Postadress Kulinggatan 3 652 21 Karlstad Besöksadress Kulinggatan 3 652 21 Karlstad

 


Administration

Info@sotovent.nu VD Johan.Hjalmerhag@sotovent.nu Skorstensfejaremästare Ulf.Hjalmerhag@sotovent.nu Arbetsledare Christian.Sandersson@sotovent.nu Administration Camilla.Gustavsson@sotovent.nu Administration Mia.Strandberg@sotovent.nu Ekonomi Caroline.Hjalmerhag@sotovent.nu


Skorstenfejartekniker, Brandskyddskontroll

Skorstensfejartekniker Kenth.Henningsson@sotovent.nu Skorstensfejartekniker Per.Sjobom@sotovent.nu Skorstensfejartekniker Mikael.Hall@sotovent.nu Skorstensfejartekniker Jonatan.Johansson@sotovent.nu


Ventilation & Energi

Funktionskontrollant OVK Mikael.Aleklint@sotovent.nu Funktionskontrollant OVK Patrick.Johanson@sotovent.nu Funktionskontrollant OVK Thomas.Hakansson@sotovent.nu Ventilationstekniker Peter.Koohler@sotovent.nu Ventilationstekniker Johan.Berggren@sotovent.nu Ventilationstekniker Erik.Winberg@sotovent.nu    


Brandskydd
puff-exempel

Känn dig säker i hemmet! Skaffa brandvarnare och släckare

> LÄS MER
Takskydd
takskydd

Var rädd om  sotar’n Säkra taket!

> LÄS MER
Vedeldning
subinfobanner_vedeldning

Skorstensfejarmästarens tips Elda säkert i din eldstad

> LÄS MER